RugVista
CarpetVista
CarpetVista Collectible
Carpet Encyclopedia
     
Dobry den, byla jsem velmi prekvapena vasi spolehlivosti a rychlosti dodani. Nikdy jsem koberec pres internet nekupovala, toto je moje prvni zkusenost, i proto jsem se velice bala kvality, realneho vzhledu a nakonec i situace, kdy zaplatim penize do zahranici a koberec taky nemusim obdrzet, ale nic takoveho se nestalo. Musim rici, ze fotografie, rozmery a vsechny dalsi informace presne odpovidaji realite. Koberec jsem dostala a je nadherny, presne jak jsem cekala. Navic vas servis byl vynikajici co se tyce dodavky samotne. HH
HH
Služby zákazníkům
Momentálně nemůžeme přijímat žádná volání. Kliknutím sem se zobrazí naše otevírací doba...


Styl:
Kritérium třídění:
Min. cena:
Max. cena:
Velikost:
Barva:


Kazak

Nádherné koberce Kazak jsou charakteristické svými geometrickými vzory. Tyto orientální koberce jsou nově vyráběné v Pákistánu a inspiraci nacházejí ve starých ruských a kavkazských kobercích. Dominantními barvami jsou červená, modrá a béžově žlutá. Jsou vyrobené z vysoce kvalitní vlny a jakmile jsou tyto vysoce odolné koberce dokončeny, jsou vyprány s kameny, což jim dává povrchovou úpravu připomínající starožitné koberce.

Stránka 1 | 2 | 3 | 4 | z 25

 Stránka 
1
 z 
25 Stránka 
1
 z 
25

Další informace o koberci, o který se zajímáte, zobrazíte klepnutím na jeho obrázek.

pil

Začátek stránky


pil

Kupte si vaše Kazak koberce online u CarpetVista

Zde najdete všechny naše překrásné Kazak koberce. Všechny Kazak koberce jsou ručně vázané a ručně tkané a jsou k dispozici v mnoha různých barvách, tvarech a velikostech. Kazak koberce patří mezi cenově dostupné koberce, které nabízí chodidlům měkký komfort a mohou se stát nádhernými doplňky do vašich domácností. Vyberte si z naší široké nabídky koberců a kupujte bezpečným a jistým způsobem online, a navíc s 30 denní zárukou vrácení peněz, kterou společnost CarpetVista nabízí.