Koberec, který hledáte, je vyprodaný.

Zobrazuji podobné koberce


-
Zvolené filtry
Kerman

Kerman

Odolné koberce Kerman jsou vázány v jihovýchodním Íránu a často mají červené barvy ve středu koberce kolem nádherného medailonu. Tyto vysoce kvalitní perské koberce jsou také k dispozici s celoplošným vzorem v jiných barvách, většinou s dekorativními květinovými prvky. Během let se koberce Kerman staly populární svou důstojností po celém světě.

EXCELLENT
4.8 z 5
433 zákazníků, kteří napsali názor na Trustpilot
30/11/2021
Beatrica B.
I RECOMMEND!
I RECOMMEND!
17/11/2021
Monika M.
Koberec Hamedan
Objednávka mi byla potvrzena hned po uhrazení zboží. Hned druhý den jsem byla informována, že je zboží na cestě a do 2 dnů bylo doručeno. E mailem mi dorazil certifikát pravosti koberce. Doručený koberec vypadá přesně jako na obrázku. A, jak bylo uvedeno v popisu, barvy koberce se mírně liší při prohlížení z jiného úhlu. Jsou tmavší a výraznější, či naopak. Vlas má výšku 12 mm, není to tedy ten měkký vysoký koberec, přesto působí teple a je příjemný na došlap. Firmu doporučuji. Nabídka je obrovská a vše si můžete doma poměřit a rozmyslet.
17/11/2021
Jana O.
Super!
I've bought it twice before. I am extremely satisfied. Quality, price, selection, speed of delivery - everything is great! Reliable business - I'll be happy to come back when I need to. Jana Oravcová
12/11/2021
Naďa N.
Přehledný internetový obchod
Přehledný internetový obchod, rychlé doručení. Maximální spokojenost
30/10/2021
Alena Beránková
Dobrý den, koberce, které jsme si objednaly jsou opravdu krásné a jsme spokojeni a to i s rychlou dodávkou zboží. Alena
Dobrý den, koberce, které jsme si objednaly jsou opravdu krásné a jsme spokojeni a to i s rychlou dodávkou zboží. Alena