Care & Fair

Společnost CarpetVista je hrdým členem společenství CARE & FAIR, evropské iniciativy výrobců a obchodníků s koberci.

Iniciativa CARE & FAIR založená v září 1994 sociálně angažovanými obchodníky s koberci si klade za cíl umožnit pravidelnou školní docházku dětem vazačů koberců, poskytnout ženám příležitost naučit se číst a psát a poskytovat bezplatnou zdravotní péči pro celou rodinu.

Care & Fair

Jako člen iniciativy CARE & FAIR pomáhá společnost CarpetVista v boji proti nelegální dětské práci a také v zlepšování životních podmínek vazačů koberců a jejich rodin v Indii a Pákistánu.

Od roku 2002 je ženám z rodin vazačů koberců nabízena možnost naučit se základní dovednosti ve čtení, psaní a matematice prostřednictvím Programu pro posílení postavení žen, který je také aktivně podporován iniciativou CARE & FAIR. Kromě akademických dovedností se ženy učí, jak šít, což jim umožňuje vytvářet zboží, které se prodává na místních trzích, nebo je mohou využívat doma.

Care & Fair

V současné době podporuje iniciativa CARE & FAIR v Indii a Pákistánu 10 škol, 6 center vzdělávání dospělých a 3 zdravotnická střediska.

Jsme nadšeni a hrdí na to, že jsme součástí iniciativy CARE & FAIR, a co je nejdůležitější, že pomáháme tvořit lepší životní podmínky pro zúčastněné rodiny.

O CARE & FAIR se dozvíte více.

EXCELLENT
4.9 z 5
473 zákazníků, kteří napsali názor na Trustpilot
15/04/2024
Mariana B.
odporúčam nákup
spoľahlivá stránka, veľký výber kvalitných a originálnych kobercov, dobrá komunikácia, nakupovala som opakovane v minulosti, teraz aktuálne pri vrátení koberca nebol žiaden problém, jednoduché vrátenie tovaru a bezproblémové vrátenie peňazí
22/03/2024
Vera Krasova
Mohu jen vřele doporučit
Mohu jen vřele doporučit. Rychlé dodání, kvalitní výrobek.
08/12/2023
Petr M.
Rychlé a důvěryhodné jednání
Rychlé dodání vybraného koberce bylo umocněno pozitivním zjištěním, že dostáváte zboží za předem uskutečněnou platbu do zahraničí. To provádíte vždy s jistou dávkou nejistoty a rizika, protože nikdy nevíte, s kým jednáte na druhé straně. Svým hodnocením tedy snad přispěji k budování důvěryhodnosti Vašeho e-shopu.
02/12/2023
Martin Müller
Obchod si získal zcela moji důvěru
Obchod si získal zcela moji důvěru, zboží bylo dodáno přesně dle objednávky a v neuvěřitelném termínu, tedy v úterý večer objednáno a v pátek dopoledne byl již koberec v obývacím pokoji! Díky.
16/11/2023
Marie C.
Koberec jsem objednala v neděli a ve…
Koberec jsem objednala v neděli a ve středu dopoledne byl doručen. Vypadá ještě lépe, než na obrázcích.

Získejte 15% slevu

Zaregistrujte se nyní a získejte 15% slevu na další objednávku*, týdenní e-maily s exkluzivním přístupem k nabídkám, nejnovějším trendům a produktovým novinkám.

Informace o tom, jak nakládáme s vašimi údaji, najdete v našich zásadách dodržování soukromí. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit. *Slevu lze využít na jeden nákup během 60 dnů od přihlášení k odběru newsletteru. Platí pro všechny produkty, včetně zlevněného zboží. Nelze jej kombinovat s jinými slevovými kódy.