Vítejte v tiskovém sále CarpetVista!

Jste novinář nebo blogger a chcete využít informace nebo obrázky z našich internetových stránek nebo z Encyklopedie koberců? Pokud máte jakékoli dotazy ohledně našich výrobků (původ, výroba atd.), nebo pokud máte zájem o obrázky konkrétních koberců z naší fotogalerie s vysokým rozlišením, můžete nás kontaktovat na adrese press@carpetvista.se

Pokyny pro používání našich obrázků:

· Jako blogger či novinář máte právo volně používat naše fotografie nebo informace pod podmínkou, že ve svém článku uvedete odkaz na společnost CarpetVista nebo pokud uvedete název CarpetVista jako zdroj.
· Naše obrázky nesmíte používat pro komerční účely bez našeho předchozího souhlasu a schválení.
· Obrázky můžete oříznout, ale ne upravovat.
· Na základě příslušné žádosti můžeme pro novináře a významnější bloggery vytvořit zcela nové obrázky.

Do obrazové galerie CarpetVista

Získejte 15% slevu

Zaregistrujte se nyní a získejte 15% slevu na další objednávku*, týdenní e-maily s exkluzivním přístupem k nabídkám, nejnovějším trendům a produktovým novinkám.

Informace o tom, jak nakládáme s vašimi údaji, najdete v našich zásadách dodržování soukromí. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit. *Slevu lze využít na jeden nákup během 60 dnů od přihlášení k odběru newsletteru. Platí pro všechny produkty, včetně zlevněného zboží. Nelze jej kombinovat s jinými slevovými kódy.