Koberce do kanceláří

Vhodně zvolený koberec do kanceláře má skutečně velký význam, neboť výrazně ovlivňuje osoby, které navštíví Vaši kancelář. Nabízíme Vám koberce, které se hodí často navštěvovaných místností typu recepce nebo čekárny a zároveň jsme schopni nabídnout kvalitní koberce do konferenčních sálů a běžných kancelářských prostorů. Vzhledem k tomu, že koberce skvěle tlumí zvuk, plní výborně svoji úlohu v otevřených kancelářských prostorech typu open space. Prohlédněte si, prosím, fotografie našich koberců v různých kancelářských kompozicích. Věříme, že tyto snímky budou pro Vás vhodnou inspirací při výběru vhodného podlahového materiálu. Podle toho, jaký typ kanceláře nebo místnosti máte na mysli, si můžete najít prakticky všechny možné koberce – od exkluzivních peršanů z hedvábí až po silné, živé a barevné koberce typu Patchwork.

Získejte 15% slevu

Zaregistrujte se nyní a získejte 15% slevu na další objednávku*, týdenní e-maily s exkluzivním přístupem k nabídkám, nejnovějším trendům a produktovým novinkám.

Informace o tom, jak nakládáme s vašimi údaji, najdete v našich zásadách dodržování soukromí. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit. *Slevu lze využít na jeden nákup během 60 dnů od přihlášení k odběru newsletteru. Platí pro všechny produkty, včetně zlevněného zboží. Nelze jej kombinovat s jinými slevovými kódy.