Koberce do kuchyně

Kuchyňské koberce vybíráme často tak, aby splnily svůj ryze praktický účel. Preferujeme spíše jejich stálost a univerzálnost, než-li jejich celkový vzhled a styl. Kuchyňský koberec ovšem nemusí být vždy nudný. Velké množství našich prostých, ručně tkaných vlněných koberců se výborně hodí na podlahu ve Vaší kuchyni. Vzhledem k tomu, že v kuchyni trávíme spoustu času, měli byste věnovat více pozornosti tomu, co dáváte v této místnosti na podlahu a zda-li má Vaše kuchyně ten správný styl. V naší galerii naleznete širokou paletu kuchyňských koberců, a to od jedinečných, ručně tkaných koberců, přes oboustranné kilimy až po koberce typu Dorris.

Získejte 10% slevu

Zaregistrujte se nyní a získejte 10% slevu na další objednávku*, týdenní e-maily s exkluzivním přístupem k nabídkám, nejnovějším trendům a produktovým novinkám.

Informace o tom, jak nakládáme s vašimi údaji, najdete v našich zásadách dodržování soukromí. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit. *Slevu lze využít na jeden nákup během 60 dnů od přihlášení k odběru newsletteru. Platí pro všechny produkty, včetně zlevněného zboží. Nelze jej kombinovat s jinými slevovými kódy.