Nepodařilo se nám nic najít. Ale nevzdávejte to, máme přes 44000 krásných koberců. Pokud nemůžete najít, co hledáte, neváhejte kontaktovat oddělení podpory.
Více než 44000 koberců
30 dní záruka na vrácení peněz
9.6 z 10

Patchwork

Koberec Patchwork BHKZR589

Barvy koberce mohou z různých úhlů vypadat jinak.

Jediný
Ruční vázání

Tento produkt je v nabídce:
ID koberce BHKZR589
Hustota uzlů přibližná 150 000 - 300 000 v uzlech na m²

Hustotu uzlíků můžete snadno vypočítat sami tak, že spočítáte počet uzlíků na 1 centimetr podélně a 1 centimetr napříč a pak tyto hodnoty mezi sebou vynásobíte. Výsledek pak vynásobte 10 000 a dostanete počet uzlíků na metr čtvereční.

Někteří prodejci koberců nadsazují údaj o hustotě uzlíků, takže abyste si mohli být jisti, že ohledně ceny porovnáváte správné hodnoty, vyplatí se zkontrolovat si hustotu uzlíků vlastním přičiněním. Většinou je u koberců CarpetVista fotografie rubu s pravítkem, což vám před výběrem koberce umožní zkontrolovat si kvalitu uzlíků a snadno spočítat jejich přesnou hustotu.

Přibližná tloušťka 6 mm
Stáří Starý, 20 – 50 let
Původ Turecko
Vlasový materiál Vlna
Osnovní materiál Bavlna
Výroba Ruční vázání
Propracovaná technika tkaní se speciálními umělecky vázanými uzly tvoří řady vlasu koberce tím, že se prostřihne každý jednotlivý uzel, nebo celá řada uzlů. Ruční vázání koberců vyžaduje čas a umožňuje vytvářet také složité vzory.
Velikost 201x302

Tento koberec je ručně vázaný/tkaný; proto může dojít k rozdílům ve tvaru, tloušťce, vzorech a velikosti. Tato skutečnost se týká zejména koberců vázaných v kočovnické a vesnické výrobě.

Prodejní cena
81 444


Otázky?

Máte-li jakékoli dotazy související s tímto kobercem, neváhejte se nás prosím zeptat. Rádi vám poradíme.

41 766 - 62% =

16 018Speciální nabídka